38 (067) 454-76-76
38 (063) 57-92-000

прийом дзвінків
пн.-пт. 9.00-17.00

Замовити створення сайту - ціни на створення сайтів в Україні від SailStudio.com

Формування цін на створення сайтів:

Ціни на створення сайтів будь-якої складності і спрямованості розраховуються індивідуально для кожного проекту. На цій сторінці вказані приблизна вартість “типової” комплектації сайту, яка в більшості випадків задовольняє всі потреби у функціоналі того чи іншого типу сайту.

Інтернет-магазин

Продавати послуги і товари в мережі просто. Весь необхідний функціонал під ключ.

500-700 у.е.

Докладніше

LandingPage

Максимум конверсії на одній сторінці! Ціна LandingPage під ключ.

200-300.е.

Докладніше

Бізнес сайт

Інформаційно-представницький сайт бізнес спрямованості.

від 300 у.е.

Докладніше

  • Індивідуальна
  • Розробка сайту
  • Під ключ

сайт з SSL

Індивідуальний підхід до кожного проекту.

Реалізація будь-яких ідей і функціоналу за Вашим бажанням – зробимо разом Ваш сайт оригінальним, красивим і функціональним. Повний комплекс послуг — від створення сайту, до дальшого розвитку, просування та технічного обслуговування.

“Відкритий” метод розробки – ви зможете контролювати процес і вносити зауваження вже з перших днів початку створення сайту на живому проекті.

Як зазначено вище – ціна створення сайту в Україні від sailstudio.com – повністю залежить від Ваших вимог до сайту. Від себе ми зобов’язуємося реалізувати будь функціонал по Вашим побажанням, а також порадимо, як краще втілити в життя ті чи інші еллементи, щоб вони приносии більше конверсій, замовлень і дзвінків з сайту, на підставі нашої практики супроводу бізнес сайтів та інтернет магазинів.

Який би вигляд сайту і за якою вартістю, Ви б не вибрали – Ви отримаєте унікальний ресурс з повноцінною системою управлениея – інтуїтивно зрозумілою і не викликає проблем в обслуговуванні, навіть якщо ви ніколи не мали справи з управлінням власним сайтом. А при бажанні всі маніпуляції з обслуговування, наповнення, просування сайту Ви зможете замовити у наших фахівців, має багатий досвід ведення бізнес сайтів будь-якої спрямованості. Також ціна створення сайту включає в себе розробку індивідуального дизайну або дизайну на основі шаблону підходящого під тематику вашого сайту (реалізація дизайну уточнюється на етапі опрацювання технічного завдання при закаказе створення сайту). Для всіх видів виконання послуг по створенню сайту у вартість включено базове наповнення – основні інформаційні рубрики або категорії товарів, і за кілька статей або товарів на рубрику для прикладу правильного наповнення (до 20 сторінок інтернет магазин, до 10 текстові матеріали інформаційного характеру).

Кілька прикладів робіт:

приклад створення сайту в україні

Представницький сайт компанії

Європейські компанії вибирають створення сайту в Україні. Унікальний дизайн і відмінна ціна на створення сайту від Sailstudio.com

http://arsenal-logistic.net

замовити створення сайту інтернет-магазину

Бізнес сайт / Інтернет магазин

Приклад розробки стильного і функціонального інтернет магазину від Sailstudio.com.

http://www.bakerstreetbakery.com.ua

бізнес сайт в Україні

Сайт будівельної компанії

Бізнес-сайт компанії по найкращим цінам в Україні. Красиві і функціональні сайти тільки від Sailstudio.com.

http://skbastion.ru

створення сайтів Україна - портфоліо

Представництво італійської компанії в Україні

Ще одне представництво великої европейсокй компанії віддає перевагу на створення сайту в Україні

http://globus-ua.net