38 (096) 217-11-42

прием звонков
пн.-пт. 9.00-17.00

Купить SSL сертификат - HTTPS для сайта - сертификаты безопасности

SEO текст

SAILSTUDIO.COM — створення сайтів в Україні: замовити створення сайту

Створення сайтів — процес відповідальний, тому перед початком роботи слід ретельно продумати і озвучити очікування від уже реалізованого проекту. Навіщо ви хочете замовити створення сайту? Який результат ви хочете отримати? Від вас не потрібно повне дослівне уявлення, ми вам допоможемо визначитися з різними варіантами, модулями і розширеннями — все підкажемо, але загальну картину ми повинні розуміти.

Не варто думати, що процес створення сайту буде дуже складним для вас, якщо раніше ви не стикалися зі сферою створення web-сайтів, не варто побоюватися, що ви чогось не зрозумієте і не зможете орієнтуватися — ми всьому вас навчимо, підкажемо і відповімо на всі виникаючі питання! Ми завжди ставимося з турботою і розумінням до своїх клієнтів.

Створення сайтів в Україні

Ми займаємося не тільки створенням сайтів, хоча це наша основна спеціалізація. Наш спектр послуг досить широкий і включає також комплекс з просування сайтів. Тому ми прагнемо надати послугу максимально якісно, ​​щоб йти рука об руку з нашими партнерами ще довгий час, сприяючи процвітанню їх бізнесу! Створення сайтів в Україні — наша головна спеціалізація! Тому всю роботу, починаючи від заявки до здачі готового сайту ми виконуємо злагоджено і уважно. Для роботи з вашим проектом буде виділено і закріплений менеджер, з яким ви зможете вирішувати всі виникаючі в процесі роботи моменти, питання.

У нас максимально конкурентні ціни на створення і просування сайтів. Найоперативніші терміни реалізації проекту з високою якістю виконання — від 1 дня! Ми надаємо допомогу у вигляді «пакета послуг» — розмістимо на хостингу або виділеному сервері, зареєструємо доменне ім’я, створимо сайт! Створений сайт проходить первинну оптимізацію, реєстрацію в пошукових системах. Ми створюємо тільки унікальний дизайн для Вашого сайту з індивідуальним підходом!

Зручна система управління сайтом дасть Вам можливість додавати статті, картинки, редагувати матеріал самостійно. Навчання роботі з сайтом також входить у вартість!

Якщо у Вас з’явиться бажання розширити функціональність свого сайту — наприклад, з сайту-візитки перетворити в бізнес-сайт — то Вам не потрібно буде заново оплачувати повну вартість бажаного сайту. Ви зможете доплатити тільки різницю!

Техпідтримка завжди на зв’язку! Ми завжди готові відповісти на будь-яке питання партнера і докладемо всіх зусиль, щоб вирішити його максимально швидко!

Сьогодні більшість людей вдаються до пошуків різних товарів і послуг в безмежній Інтернет мережі. Адже це практично, зручно і дає можливість значно скорочувати час на тривалі поїздки по торговим і бізнес компаніям в пошуках потрібної послуги або товару. А ми покликані вам в цьому допомогти — у нас ви можете замовити сайт в Україні і його просування в топові місця в пошукових системах. Для тих, хто хоче реалізовувати свої товари або послуги в мережі ми пропонуємо замовити інтернет магазин в Україні.

Ви тільки створили компанію? Хочете надати інформацію про вже існуючої компанії? Для вас ми хочемо запропонувати замовити створення сайту візитки / бізнес сайту в Україні.

Замовити створення сайту

Продуктивність сайту безпосередньо залежить від безлічі факторів і параметрів. Красиві зовні сайти часом бувають неякісно зроблені всередині! А для якісної і продуктивної роботи сайту — ця головна помилка, адже тільки правильно зроблений сайт гарантує Вам широку клієнтську базу. Веб студія sailstudio.com бере до уваги всі важливі чинники якісної розробки сайту, тому вирішивши замовити створення сайту в Україні в нашій веб-студії Ви гарантовано отримаєте продуктивний сайт, повне його обслуговування і тестування на всіх етапах створення.

Головний принцип нашої роботи — креативність та унікальність. При розробки сайту ми використовуємо новітні технології, в своїй роботі ми не використовуємо примітивні інтернет-шаблони, які, як правило, виконані не правильно і не якісно. Бажаєте виділити свій інтернет-магазин або сайт серед сотні аналогічних — ми запропонуємо Вам масу креативних і оригінальних ідей! Ваш майбутній сайт буде унікальним і єдиним!

Створення сайтів в Україні етапи роботи:

  • Створення спільного технічного завдання або отримання готового від Клієнта.
  • Дизайнерська розробка сайту та затвердження від Клієнта.
  • Підбір імені сайту і реєстрація доменного імені.
  • має право встановлювати сервера або хостингу під проектне завдання.
  • Налаштування функціоналу сайту і тестове включення і налагодження.
  • Перевірка працездатності сайту і здача готового сайту під ключ Клієнту.

Після прийому сайту замовником, ми його не кидаємо, забезпечуємо повну або часткову технічну підтримку і ведемо безкоштовне консультування протягом обумовленого терміну.

Веб студія sailstudio.com пропонує замовити розкрутку сайту для ефективного залучення широкої клієнтської бази.