38 (067) 454-76-76
38 (063) 57-92-000

прийом дзвінків
пн.-пт. 9.00-17.00

Просування сайтів, розкрутка сайтів в Google, Yandex (пошукова розкрутка)

Якщо Ви зайшли на наш сайт значить, у Вас виникла необхідність бути першими в бізнесі. Для цього ми пропонуємо Вам пошукове просування сайту. Це дуже важливий захід, яке Ви можете зробити, адже конкуренція в наш час дуже велика, а організацій, які можуть Вас обійти стає з кожним днем все більше і більше.

Починаючі фірми часто дивуються тому, що замовивши будь у кого сайт, навіть самий гарний, часто не дає бажаного результату – клієнтів. Справа в тому, що для пошукових машин не має ніякого значення, наскільки красивий той чи інший сайт, важливо яка інформація розміщена на ньому і наскільки він «відомий», скажімо так. Адже стати в глухому лісі з плакатом «у нас краща організація» або «у нас найнижчі ціни» недостатньо, так як Вас побачать тільки мешканці лісу, а проїжджаючим повз по дорозі машинам Ви не видно, і вони навіть не знають про Ваше існування. Так і з сайтом, він повинен бути «видимим». Цим ми і займаємося.

Пошукове просування сайту в інтернеті, це цілий комплекс заходів, спрямований на збільшення «ваги» Вашого сайту в очах пошукових роботів. Для цього Ваш сайт оптимізується під ключові запити, які найбільш повно відображають специфіку діяльності Вас або Вашої організації. Потім проводиться додавання Вашого сайту в пошукові машини, сайти-каталоги, форуми і дошки оголошень, а також розміщення статей на корисних ресурсах і блогах. Це довга і копітка праця, адже кількість ресурсів доходить до декількох сотень, і як Ви самі розумієте, Ви витратите місяці, а то й роки, для цього. Ще треба взяти до уваги те, що реєстрація має бути правильна, адже багато ресурси не приймають сайти на повторне додавання і невірне розміщення власними силами клієнта тільки шкодить і негативно впливає на авторитетність сайту.

Додатково до того щомісяця з’являється 300-700 нових ресурсів, і закривається така ж кількість і в результаті це може стати нескінченним пошуковим просуванням. Тому краще довірити розкрутку сайту досвідченим людям. На даний момент пошукове просування свого сайту є найбільш вигідною рекламною акцією для отримання прибутку і клієнтів, адже медійна реклама, навіть враховуючи її високу ефективність, закінчується відразу після того, як Ви закінчите її оплачувати, а вкладення у свій сайт – це інвестиція в свою організацію, адже розкручений сайт завжди залишиться з Вами і буде приносити прибуток ще деякий час після закінчення розкрутки сайту. Але якщо Ви бажаєте постійного приросту клієнтів для Вашого бізнесу, то Вам потрібно ще підтримку сайту, де за помірну плату ми будемо відстежувати і додавати Ваш сайт в нових каталогах і системах для просування.