38 (067) 454-76-76
38 (063) 57-92-000

прийом дзвінків
пн.-пт. 9.00-17.00

Приклад створення сайту будівельної компанії

Приклад створення сайту будівельної компанії
Розробка сучасного сайту будівельної компанії. Найбільша компанія Криму надає послуги по ремонту, будівництву, що надає супутні товари. По класу сайт можна відзначити як бізнес сайт / корпоративний сайт компанії.

Головна сторінка близька за структурою з LandingPage. Сайт ідеально оптимізований і створений з дотриманням усіх правил конверсії, має багатий інфомаційно структурований розділ з описом послуг компанії. Зручна навігація і зрозуміла візуалізація каталогу, робить сайт зручним для відвідувачів а індивідуальний корпоративний дизайн робить сайт таким, що запам’ятовується і солідним.

Перейти на сайт >>

Також з функціональних можливостей варто відзначити портфоліо останніх робіт у вигляді фотозвіту і галереї ізображеій. Як і для всіх сучасних сайтів – в комплект розробки включена адаптація під мобільні устройсва.

Після створення сайту було проведено комплекс робіт по SEO оптимізації, наповненню і повна підготовка до роботи. Що дозволило мати перших клієнтів з органічного пошуку вже з перших місяців запуску ресурсу в роботу.

Sailstudio.com – замовити створення сайту – розробка сайтів в Україні для широкої аудиторії і різноманітних напрямків бізнесу. Створюємо сайти як для України, так і для країн СНД і Європи.