38 (067) 454-76-76
38 (063) 57-92-000

прийом дзвінків
пн.-пт. 9.00-17.00

Приклад створення сайтів в Україні - сайт кондитерської

Приклад створення сайтів в Україні - сайт кондитерської
Приклад розробки інтернет магазину – сайт кондитерки Києва. Елітна кондитерська представляє унікальну екологічно чисту продукцію, безпечну навіть для вагітних і маленьких дітей.

Переглянути сайт >>

Компанія обслуговує десятки кав’ярень Києва, і спростити роботу з клієнтами і допомагає даний сайт. Партнери без праці замовляти поставки необхідної продукції через сайт, з можливістю вибору способів доставки і варіантів оплати. У свою чергу, для власників пекарні магазин економить значну частину часу на обробку замовлень, дозволяє зручно управляти поставками і містити актуальну базу клієнтів. І, що не менш важливо, завдяки здійсненої SEO оптимізації, сайт постійно розвивається і допомагає залучити нових партнерів і замовників.

Також сайт має оптимізовану мобільну версію. У будь-якому місці і в будь-який час відвідувач зможе знайти потрібну іфнормацію і оформити замовлення прямо з мобільного телефону.

Хочете собі схожий сайт або сайт індивідуальної комплектації? – Sailstudio.com – індивідуальне створення сайтів будь-яких напрямків і складності.