38 (067) 454-76-76
38 (063) 57-92-000

прийом дзвінків
пн.-пт. 9.00-17.00

Купити готовий сайт – установка ГБО в Україні

500$
Купити готовий сайт – установка ГБО в Україні

Переглянути в живу >>

готовий сайт установка ГБО в Україні

Купити готовий сайт з Унікальним дизайном автомобільної тематики. Спочатку сайт зроблено під тему встановлення газового обладнання на автомобілі. Сам дизайн універсальний і підійде не тільки для компаній, що надають послуги близько автомобільної тематики.

Особливості Готового сайту premiumgas.com.ua:
CMS: WordPress;
Сучасний адаптивний дизайн;
Універсальний дизайн;
Домену 2 роки;
Причина продажу: зміна діяльності власника компанії.

Ви можете в живу переглянути роботу сайту посилання. При покупці, після оплати протягом 2-х днів сайт переноситися на Ваш хостинг. Якщо потрібно, ви можете звернутися до наших фахівців, які допоможуть зареєструвати кращі хостинг акаунти або самі зроблять за Вас всю роботу. Для цього приготуйте реєстраційні дані: ПІБ, email, телефон нового власника сайту. Після реєстрації і перенесення всі паролі і права повністю віддаються новому власнику, який купив сайт.

Купити готовий сайт можна за контактними телефонами на сайті або скориставшись даними на сайті Sailstudio.com. Також ми з радістю відповімо на Ваші запитання в он-лайн чаті, або за контактними телефонами.

Додаткові послуги входять у вартість покупки сайту: реєстрація облікових записів, перенесення сайту на бік замовника, адаптація сайту під контент замовника, консультації і допомогу в адмініструванні, перенесення сайту на новий домен.

Після покупки сайту, він відразу знімається з аукціону і Ви отримуєте унікальний сайт, власником якого є тільки Ви.