38 (063) 57-92-000

прийом дзвінків
пн.-пт. 9.00-17.00

Купити готовий сайт – новинний портал, блог

300$

Переглянути вживу >>

Купити готовий сайт з унікальним дизайном. Тематика і призначення – новинний портал, блог. Домену близько 3-х років. Сайт наповнений якісними статтями. Має широку тематичну базу з необмеженими можливостями для розширення. Передбачено місце під блоки для продажу реклами. Сайт продається з повною передачею прав на домен і перенесенням на ваш хостинг. Можливі доопрацювання і адаптація під ваші потреби за додаткову плату.

Особливості Готового сайту NW24.info:

  • CMS: WordPress;
  • Сучасний адаптивний дизайн;
  • Універсальний дизайн;
  • Домену 3 роки;
  • Разробка сайту: Sailstudio.com
  • Причина продажу: немає часу займатися розвитком і веденням сайту.

Ви можете в живу подивитися роботу сайту за посиланнями. При покупці, після оплати протягом 2-х днів сайт переноситися на ваш хостинг. Якщо потрібно, ви можете звернутися до наших фахівців, які допоможуть зареєструвати кращі хостинг акаунти або самі зроблять за Вас всю роботу. Для цього приготуйте реєстраційні дані: ПІБ, email, телефон нового власника сайту. Після реєстрації та перенесення всі паролі і права повністю передаються новому власнику, який купив сайт.

Купить готовый сайт можна за контактними телефонами на сайті або скориставшись даними на сайті Sailstudio.com. Також ми з радістю відповімо на Ваші запитання в онлайн чаті, або за контактними телефонами.

Додаткові послуги входять у вартість покупки сайту: реєстрація акаунтів, перенесення сайту на сторону замовника, консультації та допомога в адмініструванні, перенесення сайту на новий домен.

Після покупки сайту, він відразу знімається з аукціону і Ви отримуєте унікальний сайт, власником якого є тільки ви.

Також Вы можете замовити створення сайту схожої або відмінної тематики від Sailstudio.com