38 (067) 454-76-76
38 (063) 57-92-000

прийом дзвінків
пн.-пт. 9.00-17.00

Купити готовий сайт

  • Купити готовий сайт – установка ГБО в Україні

    Купити готовий сайт – установка ГБО в Україні

    Стильний бізнес сайт з розділу продажу готових сайтів – сайт автомобільної тематики з розміщеними основними послугами. Домену близько 2-х років. Відмінний представницький сайт для надання послуг пов’язаних з авто тематикою …

    500$

    Стильний бізнес сайт з розділу продажу готових сайтів – сайт автомобільної тематики з розміщеними основними послугами. Домену близько 2-х років. Відмінний представницький сайт для надання послуг пов’язаних з авто тематикою …

SEO текст

У даному каталозі ми НЕ ПРОДАЄМО ШАБЛОНИ, як багато студії і продажники, які вводять в оману відвідувачів і під виглядом готових сайтів втюхують послуги по створенню сайтів своїх компаній. В каталозі можна саме купити готовий сайт – налагоджений і повністю готовий до роботи, створений спеціально на продаж або виставлений попереднім власником на продаж (відповідну інформацію Ви знайдете в описі кожного сайту).

Добірка готових сайтів від Sailstudio.com і партнерів. У даному каталозі можна купити готовий сайт різних цінових категорій і тематики. Всі сайти проходять добір та перевірку фахівцями, щоб у підсумку Ви отримали унікальні ресурс.

Купити готовий сайт – переваги

Головна перевага покупки готового сайту, звичайно ж – можливість наживо переглянути роботу сайту, випробувати всі можливості на працюючому ресурсі. Але по мимо цього, готові сайти мають і не явне для покупця перевага – сайти, які вже деякий час знаходяться в роботі і індексуються пошуковими системами, мають у них більший рейтинг, ніж ново створені сайти, щойно купленим доменом. Також значну частку каталогу займають готові сайти, що продають – тобто сайти, які активно приносять дохід від продажу або реклами, і Ви, купивши такий сайт, зможете практично з першого дня покупки почати заробляти на ньому.

Готові сайти – ціни

Ціна готового сайту на продаж залежить від безлічі факторів. Головний показник вартості сайту – вік сайту і рейтинг в пошукових системах. Так, сайти каталогу початкового рівня з невеликим терміном від початку запуску, найчастіше, навіть якщо вони вдало візуально оформлені, будуть за вартістю дешевше сайтів, які працюють вже довгий час.

Другий фактор, що впливає на ціну готового сайту – дизайнерське виконання. Хоча і зовнішній вигляд для пошукових систем менш важливий, ніж якість контенту і час перебування в індексі – зробити гарний сайт для веб майстра – завдання трудомістка і копітка і, відповідно, чим довше часу і праць було витрачено на створення сайту, тим більше це впливає на вартість готового сайту.

Ще один важливий фактор, який варто враховувати при покупці готового сайту, та який впливає на вартість сайту – якість контенту. Цей фактор значно впливає на позиції сайту в пошукових системах, вимагає чимало зусиль і вкладень і відповідно купити готовий сайт наповнений якісним контентом, Вам обійдеться дорожче ніж сайт, заповнений демо товарами чисто для ознайомлення з функціоналом.

Для кожного сайту, після ретельної перевірки, в каталозі, ми спробуємо дати найбільш точне опис можливостей сайту і всіх факторів, які впливають на ціну. Також, перш ніж купити готовий сайт зі списку можливих, Ви можете проконсультуватися за контактними телефонами, і отримати всю вичерпну інформацію по цікавить Вас ресурсу.

Порядок купівлі сайту

Після того, як Ви переглянули всі можливості сайту в живу і вибрали те що Вам сподобалося, Ви робите покупку сайту через форму або за контактними телефонами. Для забезпечення безпеки і надійності угоди для обох сторін, Ви платите не повну суму вартості сайту, а половину. Після чого реєструється окремий хостинг аккаунт під Вашими даними і сайт переноситися на нього. Після остаточної оплати Вам віддаються всі доступи з повним правом Володіння на домен та хостинг сайту. Таким чином, всі права знаходяться у Вас. Якщо ж Ви хочете розмістити куплений сайт на своєму, вже наявному, хостингу – оплата проводиться в розмірі 100%.

Також після покупки і перенесення сайту, ми робимо, якщо необхідно, правки до існуючих реалій Вашого товару чи тематики, якщо в готовому сайті існують деякі невідповідності Вашим запитам (дані за таким доопрацюванням надавайте на стадії консультації перед покупкою).