38 (067) 454-76-76
38 (063) 57-92-000

прийом дзвінків
пн.-пт. 9.00-17.00

Інтернет магазин дитячих речей

Інтернет магазин дитячих речей

Замовити сайт - інтернет магазин дитячих речей

Замовити сайт інтернет магазинІнтернет магазин з можливістю додавання товарів відвідувачамиБлог інтернет магазинуРозділ FAQ інтернет магазину

Перейти на сайт >>

Більше ніж просто інтернет магазин – можливість додавати товари відвідувачами, робить сайт схожим з дошкою оголошення. Кожен зареєстрований як продавець користувач має особистий кабінет з можливістю керувати своїми товарами. Магазин ж отримує відсоток від продажів товарів на сайті. Гнучка система управління процентними ставками комісій і виплат заробленого. Унікальний функціонал розроблено індивідуально по ТЗ замовника.

Унікальний дизайн, розроблений за передовою технологією практично “на льоту”, у співавторстві з власниками магазину – беріть участь у розробці свого сайту на всіх етапах створення і отримаєте ідеальний сайт – саме такою, якою Ви хотіли бачити.

Також в магазині реалізовані необхідні для доповнення органічного функціоналу модулі – калькулятор оцінки речей для відвідувачів і продавців, розділ FAQ, блог, унікальні функції особистого кабінету користувача.

Замовити унікальний сайт від приватного веб майстра – SAILSTUDIO.COM – створення індивідуальних сайтів з унікальним функціоналом для Вас.