38 (067) 454-76-76
38 (063) 57-92-000

прийом дзвінків
пн.-пт. 9.00-17.00

Представництво Італійської компанії в Україні

Представництво Італійської компанії в Україні
Приклад створення сайтів – сайт компанії/інтернет магазин. На сайті представлена ​​продукція компанії а також інструкції та текстові матеріали по використанню обладнання. Сайт має всі функції інтернет магазину – багатомовний каталог товарів, кошик, оформлення замовлення онлайн і багато іншого.

Переглянути сайт >>

Компанія GLOBUS – найбільша європейська компанія з виробництва спеціалізіроанного спортивного і медичного обладнання. Офіційний сайт компанії – представництво тепер і в Україні.

Фірмовий стильний оригінальний дизайн – не схожий на аналоги з суворим дотриманням стандартів і колірних рішень компанії. Індивідуально розроблена структура каталогу, гармонійно поєднує в собі опис обладнання, інструкції по застосуванню і самі товари з можливістю оформлення як зі списку, так і індивідуально на сторінці товару. Також сайт має великий розділ документації та спец. матеріалів, що гармонійно вписується в дизайн і структуру магазину.

Замовити створення сайту схожої комплектації, а також розробка сайту Індивідуальні функціоналу та дизайну – Sailstudio.com – створення сайтів будь-якої складності.