38 (067) 454-76-76
38 (063) 57-92-000

прийом дзвінків
пн.-пт. 9.00-17.00

Приклад створення сайту інтернет-магазину в Україні

Приклад створення сайту інтернет-магазину в Україні

Функціональний інтернет магазин з приємним дизайном виконаний повністю за завданням замовника з використанням розробки дизайну на живому проекті, що дозволило заощадити значну суму на окрему розробку шаблону дизайну і прискорити процес розробки.

Сайт має всі функції серйозного інтернет магазину – зручний інформативний каталог, фільтри з можливістю сортування параметрів, для зручності пошуку товарів, різні модулі взаємодії та зворотного зв’язку з клієнтами, особисті кабінети користувачів з переглядом і управлінням замовленнями, можливість оформлення замовлень онлайн з вибором різних варіантів доставки та оплати.

Адмін панель спеціально адаптованої версії Opencart – зручна і проста в освоєнні навіть для новачків. Після короткого інструктажу та невеликої допомоги в освоєнні – власник сайту став повноцінним адміністратором свого магазину.

Перейти на сайт > >

Після виконання робіт по створенню сайту, ми продовжили співпрацювати з клієнтом і допомагати в розвитку і просуванні ресурсу. Був встановлений SSL сертефікат безпеки, проведена пошукова оптимізація, триває сотрудничесво в наповненні сайту якісними текстами та проводяться роботи по просуванню сайту в пошуку. Внаслідок чого сайт має відмінну відвідуваність і стабільно приносить власникам покупців, і, відповідно прибуток.

Замовити створення сайту, отримати консультацію або технічну підтримку можна за контатным телефонами або через форму зворотного зв’язку.

Sailstudio.com – створення ефективних сайтів в Україні.